One Way Vision

ONE WAY VİSİON

One Way Vision Nedir?

Bu malzeme reklam uygulamalarında kullanılan, tabelacı ve reklam ajanslarının çok kullandığı üründür. Cam yüzeye sahip binalarda kullanımı revaçta olan uygulama malzemelerindendir. Uygulamadan sonra gündüz ofis içerisinden dışarısı gözükür, dışarıdan da reklamınız net biçimde gözükür. Gece olduktan sonra ofis içinden dışarısı ışık nedeni ile görünmez, dışarıdan içerisi gözükür.

One Way Vision Nerelerde Kullanılır?

Halk arasında delikli folyo olarak da bilinmektedir. Bu malzemenin üzerine de dijital baskı yapılmaktadır. Temiz cam yüzeylerde ve cam olan ofislerde reklam amacıyla ve bina giydirmelerinde kullanılır. Yağışlı, soğuk veya sıcak hava şartlarından etkilenmiyor olması da dış mekan tercih edilmesini arttırmaktadır.

One Way Vision Nasıl Uygulanmalıdır?

• Uygulamaya başlanmadan önce folyonun yapıştırılacağı yüzey temizlenmeli ve toz, yağ gibi herhangi bir şeyin kalmamış olduğundan emin olunmalıdır.
• Tasarımınızın uygulama yapacağınız cam doğru bakmasını sağlamalısınız. Üst bölümden bantlayarak sabit kalmasını sağlayınız. Bu işlemden sonra belli bir miktar astarı geriye olacak şekilde soyunuz.
• Yapıştırma yapacağımız yüzeye ve folyomuzun yapışkan yüzeyine; yarı yarıya su katılmış cam sil ile ıslatmalısınız. Bu uygulama sayesinde ürünü cama yapıştırabilirsiniz aynı zamanda istediğiniz gibi hareket ettirebilir ve ayarlama yapabilirsiniz.
• Ragel denilen ürün ile yapıştırdığınız one way vision ile cam arasındaki suyu dilediğiniz tarafa doğru çıkartabilirsiniz.
• Folyonun en başta sıyırdığınız astarının kalan kısmını da yapışkan olan yüzeyden ayırın, aynı işlemleri kalan yüzey içinde uygulayınız ve işleminizi tamamlayınız.